Film İzle Sitemizde 37 Kategoride 2931 Film Bulunmaktadır.

15 Şubat 2014'de Eklenmiş, Kişi İzlemiş, 58 Yorum Yapılmış

Su ve Ateş 2013


Dil eğitimi için Londra’ya giden ve eğitimi bittikten sonra da orada yaşamaya devam eden Yağmur, Kemal’le tesadüf eseri bir uçakta karşılaşır ve tesadüfler peşlerini bırakmaz. Yağmur, çok az tanıdığı ve gizemli bir yönü olduğuna inandığ Kemal’e aşık olmuştur ve aralarında bir ilişki başlar. Hayatına giren diğer adamlardan farklı olan Kemal’in ise Yağmur’dan sakladığı çok büyük sırlar vardır. Londra’da rüya gibi günler geçiren çiftin, bugünleri kısa sürede geride kalacaktır. Asıl adı Haşmet olan Kemal, büyük bir aşiret hesaplaşması ve kan davasının içerisindedir. İki aşiretin, kanı karşılıklı olarak durdurması da tamemen Haşmet’e bağlıdır. Yağmur’u da içine sürükleyecek karanlık olaylar ise kapıdadır…

Gösterim tarihi: 15 Kasım 2013
Yapım: 2013
Oyuncular: , ,
Tür: Romantik, Dram
Senaryo:
Yönetmen:

Bu Filmi İzlemek İçin Tıklayın

28 Mart 2013'de Eklenmiş, Kişi İzlemiş, 12 Yorum Yapılmış

Evim Sensin 2012


Leyla başından geçen bir ayrılık mevzusunun ardından baba evine geri gelmiştir. Kalbi oldukça kırıktır ve çocukluğundan beri problemlerle dolu bir ilişkileri olan babası Selim ile aralarındaki problemleri çözmek için çaba sarfetmektedir.
İskender ise küçük yaşlardan beri bahtsız bir yaşam geçirmiş olan yetimhanede büyümüş ve yaşamı boyunca hiç evim diyebileceği bir bölgeye sahip olmamış bir adamdır. Hiç tahmin edilmedik bir şekilde karşılaşan bu ikili onları aradıklarını bulmalarını sağlayacak bir aşkın eşiğindedir, Leyla dertlerine derman ararken, İskender’in evi Leyla olur ancak bu güzel öykünün böyle sürmesine engel olacak hadiseler peşlerini asla bırakmayacaktır.

Gösterim tarihi: 2 Kasım 2012
Filmizlesene.com.tr puanı: 7.0/10
IMDB puanı: 4.2/10
Yapım: 2012
Oyuncular: , , , , , , , ,
Tür: Fantastik, Romantik
Senaryo: ,
Yönetmen:
Orijinal İsim:

Bu Filmi İzlemek İçin Tıklayın

Film Kategorileri

Twitter'da Takip Edin

Yukarı Çık